Przeglądając tę stronę, zezwalasz na wykorzystanie plików cookies w celach statystycznych.

Dowiedz się więcej

GreenGo

Nowoczesna, firmowa strona internetowa w czystym stylu.

GreenGo

Stworzony od podstaw motyw, który można dopasować do różnego rodzaju działalności.

Zaprojektowana i zakodowana od podstaw w ramach nauki, nowoczesna strona internetowa GreenGo. Motyw, który zakodowałam na potrzeby tej strony  można dostosować do wielu rodzajów działalności.

Strona jest zrobiona w świeżym, nowoczesnym stylu i łączy w sobie prezenację podstawowych informacji o prowadzonej działalności oraz portfolio.

Na stronie można znaleźć m.in: przedstawienie pracowników, karuzelę z opiniami klientów i logotypami firm partnerskich, dane kontaktowe oraz formularz kontaktowy a także mapę z lokalizacją siedziby. Autorem indywidualnego projektu graficznego dla GreenGo jest Bartłomiej Rudnik.

 

Animacje i przejścia pomiędzy podstronami

Delikatne, nie przeszkadzające w odbiorze strony animacje, są ciekawym dodatkiem, który pomoże w ożywieniu struktury strony i zachęci do interakcji.

W motywie GreenGo zostały zastosowane różnego rodzaju animacje i przejścia.  Jednym z najbardziej rzucających się w oczy jest gładkie pojawianie się elementów sekcji w miarę przewijania strony a także wygaszanie się zawartości strony podczas przechodzenia między podstronami.

Napisz i zamów stronę www

Skontaktuj się