Przeglądając tę stronę, zezwalasz na wykorzystanie plików cookies w celach statystycznych.

Dowiedz się więcej

Arch&Tech

Responsywna strona internetowa z dwoma wersjami językowymi dla biura architektonicznego.

Arch&Tech

Stworzony od podstaw motyw, który można dopasować do działalności z branży technicznej.

Arch&Tech to projekt strony firmowej wykonany od podstaw – zarówno od strony kodowania jak i projektowania graficznego. Motyw można łatwo dopasować do działalności z branży technicznej – w przypadku wersji poglądowej jest to biuro architektoniczne.

Tego typu firmowa strona internetowa pozwala na zaprezentowanie w ciekawy sposób podstawowych informacji o prowadzonej działalności. Na stronie Arch&Tech można znaleźć informacje takie jak: oferta, portfolio z wykonanymi projektami, krótki opis działalności, przedstawienie pracowników oraz opcje kontaktu.

Strona korzysta z systemu zarządzania treścią WordPress.  Autorem indywidualnego projektu graficznego dla Arch&Tech jest Bartłomiej Rudnik.

Wersje językowe na stronie internetowej

Więcej wersji językowych na stronie internetowej pozwala na dotarcie do szerszej grupy odbiorców - spoza granic danego kraju.

Na stronie Arch&Tech została wdrożona polska i angielska wersja językowa. Wersje moża wygodnie przełączać w nagłówku strony, klikając w odpowienią flagę kraju. Zarówno polskie jak i angieskie treści dodawane są z poziomu jednego panelu administracyjnego - intuicyjnie i prosto.

Napisz i zamów stronę www

Skontaktuj się