Przeglądając tę stronę, zezwalasz na wykorzystanie plików cookies w celach statystycznych.

Dowiedz się więcej

Koduję strony internetowe. Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Klaudia i zajmuję się kodowaniem stron www, sklepów internetowych, blogów oraz innych rozwiązań dla internetu.

Swoje projekty wykonuję od zera na podstawie dostarczonych przez grafika materiałów. Chcę utrzymywać jak najlepszą jakość kodu, więc do realizacji stron dla klientów nie używam page builderów ani nie bazuję na motywach premium/free.

Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio, w którym znajdują strony wykonane na podstawie projektów stworzonych przez współpracującego ze mną Web Designera.

Masz jakieś pytania? Napisz do mnie, chętnie odpowiem.

Kontakt

Sprawdź realizacje i zamów stronę internetową

Zobacz realizacje
Przejdź do sekcji niżej
  • Najlepsze standardy

    Strony internetowe tworzę według ogólnie przyjętych standardów i dobrych praktyk - dzięki temu strony są łatwe w utrzymaniu i prawidłowo wyświetlają się na różnych urządzeniach.

  • Dobra komunikacja

    Dobra komunikacja na linii klient - grafik / programista jest kluczowa dla projektu. Dobrze przeprowadzony breif pozwala zrozumieć potrzeby klienta i dostarczyć odpowiednio dopasowany produkt.

  • Optymalizacja i jakość

    Projekty, które oddaję do użytku są zbudowane z ręcznie pisanego kodu. W końcowym etapie kod oraz grafiki są odpowiednio optymalizowane, co wpływa na krótszy czas ładowania się strony.

Jestem freelancerem - Web Developer'em

Specjalizuję się w tworzeniu stron internetowych, zarówno tych statycznych, jak i opartych o najpopularniejszy w sieci CMS - WordPress. Wykonuję także pomniejsze modyfikacje na stronach, animacje, stopki mailowe i tym podobne.

Chcę utrzymywać jak najlepszą jakość swojej pracy, dlatego tworzę dobrej jakości, czysty i zoptymalizowany kod.

W swojej codziennej pracy korzystam w największej części z: HTML, CSS, SASS, JavaScript, PHP, WordPress.

Odwiedź moje portfolio

Polecam grafika

Najlepsze rezultaty dają nowocześnie wyglądające i intuicyjne strony www, które zachęcają do interakcji i przyciągają oko.

Sama nie wykonuję projektów graficznych stron, ale osobom zainteresowanym mogę polecić grafika, który nie boi się wzywań i bardzo kreatywnie podchodzi do swojej pracy.

Zobacz portfolio grafika

Napisz i zamów stronę www

Skontaktuj się